• صدای مشتری : 4121 - 041 داخلی 1
رسالت دامپزشکی خدمت به انسان هاست
1399/07/14

رسالت دامپزشکی خدمت به انسانهاست

به مناسبت روز دامپزشکی مدیرعامل شرکت اطهردانه آذربایجان در دیدار با مدیر کل اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی این روز را به ایشان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی اطهر دانه آذربایجان، صبح امروز به مناسبت روز دامپزشکی ایوب فشنگچی مدیرعامل شرکت اطهردانه آذربایجان در دیدار با آقای دکتر امیرحسین بهداد مدیر کل اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، روز دامپزشکی را به همه دست‌اندرکاران این حوزه تبریک عرض نموده و افزود: دامپزشکی صرفاً به معنای درمان یک بیماری در دام نیست، بلکه این رشته نقش مؤثری در بهداشت عمومی و ارتقای سلامت جامعه دارد و با فقدان دامپزشکی، بدون شک بخشی از سلامت جامعه به خطر خواهد افتاد.

مدیر کل اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی در این دیدار به تقدیر از تمام افرادی که در جهت افزایش تولید و در راستای خودکفایی کشور در حال تلاش و کوشش هستند اظهار داشت: با تمام توان از فعالیتهای تولید داخلی که موجب رشد و بالندگی استان می شود حمایت کنیم و سعی میکنیم نهایت همکاری را در جهت پیشبرد اهداف والای تولیدکنندگان بعمل آوریم.
[خبر حضور در نمایشگاه]
[چندمین] نمایشگاه/بین المللی [نام نمایشگاه] از [تاریخ برگزاری] در [محل برگزاری نمایشگاه] برگزار و تا [تاریخ اتمام] دایر خواهد بود. این نمایشگاه همه روزه از ساعت [ساعت شروع] تا [ ساعت اتمام] برای بازدید عموم باز خواهد بود.