پیام تبریک مدیرعامل شرکت به مناسبت روز کار و کارگر ایرانی

روز کار و کارگر ایرانی

به گزارش روابط عمومی مصطفی فشنگچی، مدیرعامل شرکت اطهردانه آذربایجان، در پیامی به مناسبت روز کارگر ، این مناسبت را به جامعه کار و تلاش به ویژه کارگران زحمتکش شرکت تبریک و تهنیت گفت.

در متن این پیام آماده است:

یازدهم اردیبهشت ماه روز تجلیل از خدمات بزرگمردان و شیرزنان شریفی است که با نیروی اندیشه و خلاقیت خود و نیز به مدد بازوان توانمند و روحیه سختکوشی و مجاهدت مثال‌زدنی، نقش‌آفرینان اصلی عرصه کار و خدمت هستند و عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان می‌آورند.

حضور در عرصه تلاش گری و خدمت به جامعه افتخار همه ماست. سپاس بی کران از همه شما غیوران. شما کارگران خدوم؛ مظهر صبر، ایثار و استقامتید و عزت رفیعتان در دستان زحمت کش شما عزیزان متجلی است. امروز به احترام و پاسداشت شما مجاهدان، تمام قد ایستاده و به وجود نازنینتان بر خود میبالیم.

شرکت اطهردانه این افتخار را دارد که با همراهی و تلاش موثر کارگران معزز، در راستای تحقق شعار «مهار تورم، رشد تولید» همواره نقش موثری در حفظ و ارتقای سلامت جامعه ایفا نماید.

اینجانب روز بزرگ کارگر را به همه شما سخت کوشان که با نقش سازنده و حضور فعال خود جامعه را بهره مند می سازید٬ تبریک عرض می نمایم. سعادتتان پاینده و مهرتان پایدار باد.

 

مصطفی فشنگچی

مدیرعامل شرکت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *