پیام تبریک روز صنعت و معدن از سوی مدیرعامل اطهردانه آذربایجان

پیام تبریک مدیرعامل اطهردانه آذربایجان به مناسبت روز صنعت و معدن


مصطفی فشنگچی مدیر عامل شرکت اطهر دانه آذربایجان طی پیامی روز صنعت و معدن را به جهادگران صنعت استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اطهردانه، متن پیام مدیرعامل شرکت اطهردانه آذربایجان به مناسبت فرارسیدن روز صنعت و معدن به این شرح است:

دهم تیر ماه روز صنعت و معدن را بر تمام تلاشگران، کارآفرینان، کارگران و زحمت‌کشان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون تمامی مجاهدان خط نخست جهاد اقتصادی در جبهه تولید را از درگاه ایزد متعال خواهانم.

نقش صنعت در توسعه اقتصادی آنچنان از اهمیت بالایی برخوردار است که رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال با شعار «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»  مستقیما از حوزه های تولیدی و دانش بنیان و بخش صنعت و معدن حمایت نموده‌اند و ما نیز با تکیه بر عزم ملی و بهره‌گیری از اقتصاد دانش‌بنیان، بومی‌سازی و تقویت ارتباط با دانشگاه‌های کشور مجدانه شاخص‌های اقتصادی کشور را دنبال خواهیم کرد.

روز ملی صنعت، معدن فرصت مناسبی است تا به همه صنعتگران کشورمان خصوصا پرسنل شریف و توانمند اطهردانه آذربایجان یادآور شوم که حضور در جبهه صنعت و تولید افتخاری است که به تکاپو و تلاش نیاز دارد و تنها در سایه این تلاش و کوشش است که می توان به سربلندی ایران اسلامی امیدوار بود.

چرخ تولید با پیش شرطِ امنیت، همچون موتور محرک اقتصاد کشور است و صنعت استان آذربایجان شرقی و خصوصا خوراک دام و طیور با همت تلاشگران و مهندسان دلسوزش همواره استوار در جبهه صنعت و اقتصاد پیشگام بوده و هستند.

اینجانب ضمن تبریک به تلاشگران غیور صنعت خوراک دام و طیور کشور و استان خسته نباشید می‌گویم و یقین دارم با اتکا به پروردگار متعال، همدلی و مسئولیت پذیری روزهای روشن‌تری برای بخش صنعت و معدن ایران زمین رقم خواهد خورد.

۱۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *